Date.co.il - אתר הכרויות חינם וגם אתרי שידוכים ובהם בליינד דייט דתי דוסי סטוץ חברה
Date.co.il
כרגע אונליין באתר 28 חברים (נשים:11 , גברים:17)
טיפים

קצת על האישה בפנג שואי
מאת: מאת: גאיה אריאל, באדיבות אתר Stars
קצת על האישה בפנג שואי
הבית מהווה מראה של דייריו. כל מה שנמצא בתוך התת מודע, מיוצג על קירות הבית: דרך החפצים, הצבעים, הסדר (או האי- סדר), הגינה - בעצם הכל. דרך הסתכלות על הבית, ניתן ללמוד הרבה על האנשים הגרים בו. אחד הדברים שאני אוהבת בפנג שואי, שכאשר יוצרים שינוי ב"השתקפות", נוצרת הזדמנות לאדם לשנות משהו בתוכו.
 
ברובד הסימבולי יש חשיבות רבה לתמונות ולחפצי הנוי הסובבים אותנו בבית, גם אם נדמה לנו שהדברים נמצאים שם "במקרה".

האישה נחשבת (במיוחד בעולם המערבי) לסמל יופי. בבתים רבים יש תמונות של נשים, בכל מיני מצבים, בדרך כלל לבד. תמונה של אישה לבד, מייצגת את "תחושת הלבד" של האישה החיה באותו בית. לפעמים האישה באמת חיה בגפה, אך לפעמים היא מרגישה "לבד" בתוך מערכת היחסים שלה, לפעמים היא מעמיסה על עצמה את כל הנטל של הבית וכדומה.

במקרים רבים, תמונות אלה מייצגות עצב, בדידות. במקרים אחרים - עירום. אם אנו לא רוצות להיות אובייקט מיני, למה שנתלה את עצמנו ערומות בסלון?

לנשים החיות לבד ורוצות להביא לחייהן זוגיות, או לנשים המבקשות לאזן ולשפר את מצב חיי הנישואין שלהן, מומלץ לתלות תמונות של זוגיות - וגם כאן יש לשים לב שהאווירה בתמונה הרמונית. (תמונות אלה יכולות להיות סימבוליות כמו: שתי ציפורי שיר, שני ברבורים או, כמובן, זוג הולך בהרמוניה לעבר השקיעה...

בפנג שואי אנו מחלקים את הבית לשמונה אזורים, לפי ארבעת כיווני השמים וארבעת הכיוונים שביניהם. כל איזור מייצג מישהו מבני הבית, ואיכות מסוימת. האזור המייצג את האישה הוא החלק הדרום מערבי של הבית, והאיכות הנוספת שלו היא מערכות יחסים וזוגיות.

האלמנט המשויך לדרום מערב הוא אלמנט האדמה.

ניתן לחזק את האישה בבית על ידי הפעלת אלמנט האדמה בדרום מערב, וכן בחלק הדרום מערבי של חדרים בתוך הבית, ואף בגינה. החומרים המייצגים את אלמנט האדמה הם: אבנים למיניהם, כולל קריסטלים כמובן, סוגי חימר, חול, קרמיקה וכדומה.

לדוגמה: אם החלק הדרום מערבי של הבית הוא הסלון, אפשר להניח כד חרס או קריסטלים בפינה הדרום מערבית שלו.
אם רוצים לחזק בדרום מערב גם את האישה וגם את הזוגיות, ניתן להניח שני קריסטלים, (למשל אבן האהבה, הרוז - קוורץ) או שני כלים מחרס, פסל חמר של זוגיות וכדומה.
 

אם האישה בבית היא דומיננטית, חשוב לחזק את הזוגיות וגם את הגבר... אם אנו רוצות גבר חזק, בואו ניתן לו קצת אנרגיה...

האזור שלו בבית הוא צפון מערב, והאלמנט שלו הוא מתכת. כדאי להניח בצפון מערב של החדר או הבית משהו מתכתי, והכי נחמד אם הוא יבחר מה שהוא מעדיף. (טוב, תלוי כמה דומיננטית האישה...)
אישה המבקשת לעצמה זוגיות, מומלץ עבורה לחזק את הזוגיות בדרום המערב, וכן, כדאי להניח באזור של הגבר (צפון מערב) משהו שימשוך איכות זו לחייה, ושוב - האלמנט הוא מתכת. 

ולסיום: לחיזוק הרומנטיקה, המיניות והאהבה...

בחדר השינה: המיטה צריכה להיות באמצע - כך שיש מעבר לכל צד שלה, לא להצמיד לקיר.

משני צידי המיטה כדאי שתהיינה שידות זהות, שטיחונים זהים ואף כריות זהות.

חדר השינה הוא מקדש הזוגיות ולא מחסן... יש לטפח אותו, לשים כמובן תמונות של הרמוניה וזוגיות, נרות, פרחים טריים אם אפשר, וילון רומנטי וכדומה. (גם כדי למגנט זוגיות לחיים יש לסדר את החדר כך...)

הצבעים המומלצים - רכים ומלטפים.

אם חשובה לכן האהבה הטהורה - ורוד. אהבה ללא תנאי, מהלב.

אם חשקה נפשכן באהבה יצרית, בלב ובגוף - כתום זה הצבע.

ואם רק סקס סוער מעניין אתכן כרגע - לכו על אדום!

 

גאיה אריאל, מנהלת קהילת פנג שואי באתר Stars -
יועצת ומורה לפנג שוואי וטיהור המרחב, מורה להילינג ולרייקי, מנחה לצמיחה רוחנית וטרנספורמציה, בוגרת ביה"ס של ביירון קיטי לשיטת העבודה.
לשיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית עם גאיה התקשר/י עכשיו
018-449-0179-88767 שלוחה 26

 

למאמרים נוספים:

לפתוח את הבית לאהבה

אהבה ונשמה תאומה

התאמה בין מזלות